معرفی شرکت کیان ایساتیس پارس

رشد روز افزون علم و تکنولوژی و لزوم به کارگیری آن در صنعت و حرکت همه جانبه کشور در مسیر صنعتی شدن، گروه صنعتی کویر را بر آن داشت تا با استفاده از دانش علمی روز و به کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده در زمینه های مختلف طراحی و تولید و اجرا با هدف کمک به تحقق هر چه بیشتر اهداف خودکفایی و سازندگی کشور گام بردارند.

گروه صنعتی کویر که شامل شرکتهای تولیدی و خدماتی اقماری یازده گانه، از قبیل شرکتهای تولید خازن، ساخت انواع کلیدها، UPS و باتری شارژر، باس داکت، طراحی سیستم های کنترل و اتوماسیون همچنین شرکتهای بازرگانی به منظور تامین تجهیزات برقی با نیت ایجاد یکنواختی و یکپارچگی و در راستای خدمت به جامعه صنعتی برق کشور، فعالیت چشمگیری را با کیفیت بالا و هزینه کمتر ارائه می نمایند.

  • ایجاد دهکده جهانی برق
  • گسترش فعالیت ها در سایر حوزه های اجرایی
  • استفاده از کلیه ظرفیت های بالقوه گروه الکتروکویر
  • گسترش سهم بازار
  • اشتغال و کارآفرینی

در سال 1389 شرکت کیان ایساتیس پارس تاسیس گردید.

بخشی از افتخارات ما

این شرکت افتخار دارد که با حضور در فهرست بلند وزارت نفت و نیز لیست تولیدکنندگان و تامین کنندگان مورد تایید مجموعه هایی نظیر صنایع ملی نفت و گاز، پتروشیمی، مس، فولاد  و سایر صنایع، همچنین نیروگاههای برق، به جایگاه مطلوبی در صنعت برق کشور دست پیدا کرده و در زمره ی شرکت های فعال در زمینه های زیر محسوب می شود.

این شرکت با بهره مندی از کادر مجرب فنی و مهمتر از همه ارتباط نزدیک و سازنده با کارفرمایان و مشتريان در راستای رفع نیازها و توجه به منافع آنی و آتی آنها بر اساس اصول اخلاقی کسب و کار و رعایت استاندارد های معتبر جهانی در جهت کسب رضایت و آسودگی خاطر کارفرمایان محترم که همانا غایت مطلوب ما محسوب می شود، معتقد است که محصول و خدمات، زماني مورد تائید و فراگير خواهد بود که اين رضايتمندی بنحوی شايسته و مطلوب حاصل گردد.

چشم انداز

شرکت کیان ایساتیس پارس به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی الکترو کویر یزد می باشد و به امر ساخت و تولید تابلو های برق فشار ضعیف و متوسط از سال 1389 مشغول می باشد. از این رهگذر و اهتمام ویژه مدیران آن، در تالار افتخارات خویش توانسته ایم اجرای پروژه های ملی در حوزه های خرد و کلان را به ثبت رسانیم.

با عنایت به اینکه نام شرکت کیان ایساتیس پارس در فهرست بلند شرکت نفت و لیست تولید کنندگان و تامین کنندگان مورد تایید مجموعه هایی نظیر صنایع ملی پتروشیمی، مس، فولاد، نیروگاه و سایر صنایع زیر بنایی مملکت متبلور می باشد، بالطبع توانسته ایم مجری پروژه های بالا و پایین دستی  در مجموعه های فوق الذکر باشیم که خوشبختانه با اتکا به توان مهندسین و تکنسینهای فعال در این شرکت و اعتماد مشتریان، به جایگاه مطلوبی در صنعت برق میهنمان تبدیل شده ایم و در زمینه های زیر قادر به ارائه محصولات و خدمات می باشیم:

بخشی از اهداف کیان ایساتیس پارس

برخی از اطلاعات آماری شرکت کیان ایساتیس پارس

1389
سال تاسیس
فضای کارخانه
0
تعداد پرسنل
0 +
تعداد پروژه ها
0 +
21
اعضای هلدینگ
تعداد سلول ها
0 +

اعضای هیئت مدیره

مهندس محمد مهدی فنائی

رئیس هیئت مدیره

دکتر حمید منتظری

عضو هیئت مدیره

دکتر حسین رحمتی زاده

عضو هیئت مدیره

مهندس کاظم غفرانی

عضو هیئت مدیره

دکتر علی آسایش

عضو هیئت مدیره

مهندس روح الله حسنی جم

عضو هیئت مدیره

مهندس محمدرضادشتی

عضو هیئت مدیره

سخن مدیر عامل

ما متعهد به تولید و ارائه محصولات با کیفیت و استانداردهای بالا در زمینه تولید و ساخت تابلو های برق هستیم که به نیازهای شما کارفرمایان محترم در  صنعت میهنمان پاسخ ‌داده و به رشد و موفقیتتان کمک نماید.

مفتخریم جلب رضایت و ارتباط نزدیک و سازنده با مشتریان جزو اهداف راهبردی این شرکت بوده، که این امر ما را در جهت ارائه محصولات با کیفیت ،  مطابق با نیازمندی های مشتریان و در نهایت ارتقاء و بهبود مستمر این شرکت یاری مینماید.

پخش ویدیو

معرفی گروه الکترو کویر

در این ویدئو به معرفی گروه صنعتی الکتروکویر و شرکت های زیر مجموعه آن پرداخته شده است.

پخش ویدیو

معرفی شرکت کیان ایساتیس پارس

در این ویدئو به معرفی کامل شرکت کیان ایساتیس پارس ، محصولات ، فعالیت ها ، خدمات ، پروژه های انجام شده و ... پرداخته شده است.